
We wrześniu zapraszamy na wyjątkową serię spotkań „Ta kobieta w lustrze… 3 lustra – 3 spotkania ze sobą”. To niepowtarzalna okazja, by zatrzymać się na chwilę i spojrzeć na siebie z trzech perspektyw: przeszłości, teraźniejszości i przyszłości.
Harmonogram spotkań
10 września – Lustro przeszłości.
Co mnie ukształtowało? Skąd pochodzę?
Podczas spotkania zatrzymamy się przy własnej historii. Poszukamy odpowiedzi na pytanie, jakie doświadczenia, relacje i wartości niosą nas do dziś. To czas, by odkryć swoje zasoby i to, co nas wzmacnia.
17 września – Lustro teraźniejszości.
Gdzie jestem tu i teraz?
Zastanowimy się, kim jesteśmy, gdy odkładamy na bok role społeczne. To przestrzeń, by spotkać się z prawdziwą sobą – tą, którą widzimy w lustrze każdego dnia.
24 września – Lustro przyszłości.
Dokąd zmierzam?
Spojrzymy w stronę marzeń i pragnień. Spróbujemy stworzyć wizję siebie za kilka lat, nazwać intencje i odkryć to, czego naprawdę chcemy dla siebie.
Prowadząca
Zajęcia poprowadzi Edyta Szczęsna-Zakrocka – arteterapeutka i coach kobiet, twórczyni „Elementów Szczęścia – Pracowni Pozytywnych Relacji”. Od lat wspiera kobiety w budowaniu relacji ze sobą i odzyskiwaniu równowagi wewnętrznej, łącząc coaching z arteterapią i twórczą pracą z emocjami.
Organizacja spotkań
- Termin: środy, godz. 11:00–13:00
- Miejsce: Pokój Wyciszeń, I piętro Nowej Stacji (obok salonu 4F)
- Wstęp: bezpłatny
- Zapisy: obowiązkowe – poprzez stronę FB Aktywne Mamy – działamy.
Warto przeczytać:

Małe auta, wielka moc! Wystawa mikromodeli w Nowej Stacji

Tata i dzieci? Czas szybko zleci! Dołącz do wyjątkowych warsztatów dla całej rodziny!
